Supéž wwekend :-P

15. dubna 2008 v 19:13 | Kumina |  • ActionSSS
OOh, kze začnem pátečkem ....

Nebo-li pátek 11/4/08 : Tak tohle ráno začlo fakt skvěle, ptž jsme na Andělu potkali Páťu Hudce po dlouhý době, což byl první náznak toho že to bude fakt ůža den! Ve škole to byla nejvíc pohodka...Asi 5x se zase něco potvrdilo :D cesta domu byla taky skvěla ze školy. Na Adnělu jsem ještě koupila dárek Růžovi na oslavu ve Sparkysu a stavěli jsme se ještě s Nyn na chálce v Mekenzím a Klárka na nás čekala dole v metru. Na Zličku jsme potkali Štěpa s Komem a tak jsme se stavili cestou v Sobíně na Hrázi na pivku.. ;-) prostě zase upe ten pocit, jenom v tričkách, seděli, sluníčko shinovalo, supéééž prostě! Hned po škole, co víc super si přát tyjo :D pak jsme jeli dom. DOma mamina hlídala malýho Ptrúúně :-D upe skvělý bejbátko moje sladký intoušský ;-) to fakt stojí za to poznat! Prostě malej inža je tohleto;-) sweetofka bejbieeeiiiee... :-P Já jsem se fifiněla, vysprchánkovala, a přijel pro mě zanedlouho Fišina na fíkovi :) a jeli jsme směr Sobín... U Fišiny jsme si vytiskly podrobnější mapku a trasu na nehorázně velkej formát papíru a vyrazili na pul šestou večer do RED ROCKU na Růžovu oslavu 17tejch narozek! Kdžyž jsme tam asi po hodinovy ceste dotahli, uvítal ns už lízlej Růůůž... Pogratulovali jsme mu a začali jsme chlastat.... Jako náladu upe super, lidi upe nejvíc pohodový , holek asi 5 a 10 klukůů mmm :-D prostě se pilo, bavilo se, kalilo, kecalo, zpívalo.... ;-) hlavně Růž ty svoje hlody.. Hrál se stolní fotbálek, kže samozřejmě jsem se moc zdokonalila :D JOKE!A bylo toprotě super, dokavad nas nevyhodili :D za bordel a ten chlast, tak jsme to ukončili a vyrazili na tramku.... pršelo , blesy lítali a uža nálada nás dotahla do tramky. Tam samozřejmě jsme udělali veselo a ostatní šli kalit dál ještě na Skleňák. Já s Fišem jsme původně chtěli ject za Nyn a osttníma na Hvězdu, ale když jsme tak tuhli v tý tramce, tak jsme to vzdali a rozhodli se ject alou dom. DO postele kejsnout! Na Adnělu jsm si koupili pizzu ještě a pytel cheesů a metrem jeli na Zličko a odsud pak na Sobín. .... DOma jsme padli únavou a sppppáli a spááli....:-) byl to super večer a ještě lepší odpoledne.... ;-)

..Sobota 12/4/08: Ráno jsme vstali asi v 11 hodin a já tahla dom. DOma jsem se vyspala, vysprchovala a najedla. Mezitim tu byla mamce popřát babička s tetou a Mirunou k nerozkám, kže jako prdel jako v rodinný hrobce! A do ty doby než babča odešla a oni se vožrali jako prasátka :D Byla fakt teda prdel:Dale asi jenom pro mě! Já teda mezitim odešla a ani nebyli problémy, ptž jim to bylo jedno...odešla jsem v 5 a štrádovala si to za Nyn k Litovčáku, odkus jsme měli jít ke štěpovi do novýho bytu na privat. Cestou jsme si povyprávěli zážitky . já z oslavy v Red Rockua Nyn z Hvězdy... cestou jsme se s Nyn stavěl iještě v cukrárně na dortííkovi a pak vyrazili fakt už k tomu Štěpíkovi..... Byl tam Štěp, Dan, Kom, Pýt, Prcek, Majkla, Pítra,Nyn a já. Pak dotahnul Fiš! Jako fakt luxus byt - a mam tam pokoj svůj heč ;-) :D a tak se prostě zašlo za celej ten večer dvakrát na JOhnyho :-D hůů hůůůů , pilo se všechno co se dalo, kecalo se, tancovalo se, kalilo se, bavili jsme se, ouřilo se, hrála se flaška na fanty, jako Kom dopad asi nejhůř, ale bylo to fajne.. Nejlepší byl náš nástup s Komem a Štěpem na songu z NBA, kterej se opakoval asi 12x :D Prostě akce jak má bejt.. Mno až do ty doby než jsme museli ve dvě hodiny večer malovat zdi, ptž byli nehorázně zmatlaný. Všichni jsme byli jako dorti, a tak teda Fiš maloval, přijel z domova na fíkovi a přivez štětky, skáknul k Pýýtovi pro féény a už se jelo! Třeba takovej Grank spal už od 12 od večera kže fakt hodně pomoh, ale třeba Štěp byl vzhůru do 4 do rána a maloval! Konečnej výsledek byl ale k nepoznání od toho původního, kže jako bylo to uznaná práce;-) Kalby budou pokračovat! :-D Pak jsme si teda všichni nakone cpolehali nahoru a usli jako malý bejbííís;-) Mě se zdál sen o krtkovi, ale za to moh ai Johny :D

..Neděle 13/4/08 : Ráno jsme se všichni vzbudii nějak sehraně před osmou hodinou a celý zmuchlaný a zlámaný jsme se začali šlechtit. Taky jsme zkoukli fotky z večera co fotil prcek , na telce a nějak se to tam poklidilo! "Našla jsem plešatej chlup" mě teda fakt dostalo tehle kec:D nechapu jak jsem na to přišla! Asi v 10 jsme se nějak vyhrabali a odtahli. Šli jsme si koupit něco k papů - koblihy s čokoládou .. MMMMmmmm a zevlovali u zastávky a na parkovišti...... Usoudili jsme, že akce byla fakt podařená!Jela jsem s Komem na Pejsky a odtamtud pak pěšky dom,abych se provětrala! Bez Vissinek bych domu nešla :D DOm jsem dotahla nějak na 11. hodinu a šla hned spinkat, ptž jsem byla DEAD!

Jako tehle tejden byl zase jeden z těch uplně nejlpěčejších, ptž jsem si ho maximálně užila se suptovejma lidičkama!!! ;-) :-* SUPER WEEKEND!

Jo a budou fotešky, ale až pozdějc, tak jsem pak něco hodim :D hlavně ty pikantérie :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama