metro..

26. září 2007 v 19:14
čestiš... :D
Nj, vim trošku jsem se na to pokračování vykákla.. ale zase sem sem přizewlila něco nawritovat!!
třeba zážitek METRO.. :D
no pstě, jsme se jednou s Nýnou a Pítrou a mnou , přkevapivě, :D vraceli ze školy z Anděli metrem.Normáně jsme dojeli na Zličín, tam vystoupili z novýho metra a čuměli na toho řidiče jak tam obchází ty vagony a čekuje to jestli tam někdo neni ... :-)
No a já řekla jen tak z prdele: "Pojedeme do depa,jo..? "
A Nýna hned na to tak jo, se zeptáme řidiče... :D jsme tomu jako velký šance nedávaly, akorát maximíllní ztrapnění, ale měli jsme štěstí :D ... :-)
Normálně to vyšlo, ten řidič nám řek " Já ale do depa nejedu ,ale můžu vás vzít na otočku."
No a my dostli výgeb a hned jako že jo , tak jsme s Nýnou vlezli do předního prázdnýho vagonu oni teda byli překvapivě prázdný všechny,jo? :D ) a Pítra řekla že nejede a odešla,ještě nám zamávala pak :D!!! My jsme měli totální výgeby zase ..... až jsme dojeli do takovýho tunelu jakoby .. :D tam s eotevřeli dveře, my jsme vylezli, řidič vylez s cigárkem v ruce;-) a štrádoval si to na druhou stranu metra.A my ještě jak dementi :" Kam jdem? :D" a on na druhou stranu .. :D tak jsme šli taky.. ;-P
Nakonec nás vzal i do kabiny,,, upa hukot,ty yo.. :D jsme se tam narvali i s taškama :) a on si tam hezky seděl, našel si mezitim svojí trasu, něco tam namačkal a za chvíli se to rozjelo.. divnej pocit, když stojíte,je před váma sklo, těsně před xichtem ,a najendou se to rozjede.. :D ale upa luxus.. :D jsme dojeli na Zličín (1. zastávka trasy B) ve předu , v tý kabině.. Ty lidi co tam stáli a čekali na metro upe čuměli,ty yo.. ještě že tam nebyl nikdo známej... :-)
Ale máme zase zážitek... jsme pak s námahou:) vylezli poděkovali a odešli.. samozřejmě následoval výgeb... njn, kam my ses Nynytou všude nevserem..... :D debílkové ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 xx°°=D xx°°=D | 30. května 2008 v 22:02 | Reagovat

tyo já mám taky docela dost zážitkůů z metra..jela sem jím párkrát..ale požádky zážítek°°=DD..tak taky tady u nác ve vidlákově..metro..to by byl luxus=DD je docela velká věc..že tady máme nádráží..na který teda musíme 1,5 km..za vesnicu..°°=DD..ale i to je výkon

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama